proten
04 دی 1401 - 15:14

دستگیری ۴ نفر از لیدرهای اصلی ناامنی و اغتشاش در "میدان انقلاب"

سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در اطلاعیه‌ای از دستگیری ۴ نفر از عاملان و لیدرهای اصلی ناامنی و دعوت به اغتشاش در "میدان انقلاب" خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در اطلاعیه‌ای از دستگیری 4 نفر از عاملان و لیدرهای اصلی ناامنی و دعوت به اغتشاش در "میدان انقلاب" خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

امروز دشمنان و ضدانقلاب با توطئه‌چینی و آتش‌افروزی و همچنین هدف قرار دادن امنیت عمومی مردم به دنبال ایجاد ناامنی و آشوب در کشور هستند که در همین راستا فراخوان‌هایی با مضامین اعتراضی و به منظور ایجاد اغتشاش در حال شکل‌گیری بوده و می‌باشد.

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاش و اخلالگران نظم عمومی که با سوء استفاده و موج سواری بر اعتراضات مردم در فراخوان 28 آذر ماه  اقدام به تخریب و آتش زدن اموال و اماکن عمومی و دولتی و سر دادن شعارهای هنجارشکنانه کرده بودند، در دستور کار سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قرار گرفت.

این اطلاعیه بیان می‌دارد: با تلاش شبانه‌روزی و  با اشراف اطلاعاتی مأموران جان بر کف مرکز عملیات سازمان اطلاعات فاتب ، روز گذشته 4 نفر از لیدرها و عاملان اصلی اغتشاشات در میدان انقلاب  تهران دستگیر شدند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است؛ امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بوده و این سازمان با همکاری مردم و سایر همکاران خود در مجموعه انتظامی و سایر دستگاه‌ها در راستای برخورد با مخلان نظم و امنیت در ابعاد مختلف با تمام توان و ظرفیت در میدان حضور دارد و در برخورد با آنها هیچگونه مماشاتی نخواهد داشت.

در پایان از ملت عزیز درخواست می‌شود اطلاعات، اخبار و اقدامات غیرقانونی را از طریق سامانه تلفنی 110 به پلیس گزارش دهند و سازمان اطلاعات فراجا با شماره پیامکی 110322، آدرس وب سایت:aminemardom.police.ir و در پیام‌رسان ایتا به نشانی admin_safa@ آماده دریافت اخبار و اطلاعات مردمی است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 932926